1- Online alışveriş sitemizdeki ürünler Eskişehir’de faaliyet gösteren firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır. Bu ürünler Eskişehir sınırları içerisinde aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.
2- Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.
3- Eskişehir siparişlerinizi www.eskisehirciceksiparis.com adresimizden 24 saat online olarak sorunsuzca verebilirsiniz. sipariş teslim saatlerimiz; sabah 09.00 ve akşam 21.00 saatleri arasında sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. İstenen özel durumlara göre 7/24 teslimat yapılabilmektedir. Haftanın 7 günü mağazamız hizmet vermektedir.
4- Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni ile siparişlerinizi 1 gün öncesine kadar vermeniz rica ederiz. Ayrıca böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız.
5- Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Eskişehir içersinde bu süre 3 saat öncesidir.
6- Siparişlerinizin alıcı tarafından kabul edilmediği durumlarda ücret iadesi yapılmaz.
7- Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.
8- Herhangi Bir Anlaşmazlık Durumunda Sorunun Çözümü İçin Eskişehir Mahkemeleri Yetkilidir.