1- Online alışveriş sitemizdeki ürünler Eskişehir’de faaliyet gösteren firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır. Bu ürünler Eskişehir sınırları içerisinde aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.
2- Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.
3- Eskişehir siparişlerinizin teslimat saatleri sabah 09.00 ve akşam 21.00 saatleri arasındadır. Haftanın 7 günü mağazamız hizmet vermektedir. İstenen özel durumlara göre 7/24 teslimat yapılabilmektedir.
4- Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni siparişlerinizi 1 gün öncesine kadar vermeniz rica ederiz. Ayrıca böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız.
5- Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Yurt içi iptallerinizde bu süre 1 gün, Eskişehir içersinde 3 saat öncesidir.
6- Siparişlerinizin alıcı tarafından kabul edilmediği durumlarda ücret iadesi yapılmaz.
7- Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.